W marcu w naszej szkole odbyły się zawody w siatkówkę. Nie przegrywając żadnego meczu, rozgrywki wygrała klasa 3E.


W marcu w naszej szkole odbyły się zawody w siatkówkę. Nie przegrywając żadnego meczu, rozgrywki wygrała klasa 3E.


26 marca wzięliśmy udział w Festiwalu Teatrów. Po obejrzeniu wszystkich występów ogłoszono wyniki konkursu. Nasza klasa zajęła I miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

20 marca wzięliśmy udział w nietypowych zajęciach, podczas których odbyła się symulacja procesu sądowego. Wcieliliśmy się w bohaterów powieści „Granica” i wspólnie odtworzyliśmy przebieg rozprawy dotyczącej losów Zenona Ziembiewicza.
Podczas zajęć nie zabrakło sędziów, świadków, obrońców i oskarżycieli. Każdy miał okazję spojrzeć na wydarzenia przedstawione w lekturze z innej perspektywy oraz przedstawić własne argumenty.
