Seans z okazji 11 listopada – klasa IIC

Z okazji obchodów święta 11 listopada klasa IIC wraz z wychowawczynią Anną Sadłos oraz panią Beatą Berlewicz wybrała się do kina na film pt. „Legiony”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *