Turniej w Boules

Dzisiejszy dzień to kolejny sukces sportowy dla naszej klasy. Po pełnych emocji, zaciętych walkach drużyna w składzie: Igor Bryśkiewicz, Igor Zięba i Wiktor Nowak wygrała tegoroczny turniej. Dla uczestników i kibiców przygotowana została mała strefa relaksu, zimne napoje i świeże owoce, które pozwoliły przetrwać dzisiejszy upał. To już kolejna dyscyplina, w której nasza klasa triumfuje. Gratulujemy naszym kolegom oraz pozostałym zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *