Wycieczka do Pragi

23, 24 i 25 września klasy IIIe i IIb miały okazję zwiedzać Czechy. Były to niezapomniane i pełne wrażeń chwile.

Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Morawski Kras i malownicze formy naciekowe w jaskiniach Punkevni. Następnie odbył się spływ podziemną rzeką Punkvą, a na koniec zobaczyliśmy niesamowitą Przepaść Macocha.

Dzień drugi rozpoczęliśmy od zwiedzania muzeum, a następnie udaliśmy się na całodniowy spacer z przewodnikiem po stolicy Czech – Pradze. Odwiedziliśmy najsłynniejsze zabytki, a także spróbowaliśmy lokalnych przysmaków.

Ostatni dzień wycieczki upłynął nam na wędrówce po Skalnym Mieście, oglądając ogromne skalne formy, Wielki Wodospad oraz piękne jezioro.

Niezwykłe widoki i zapewnione nam atrakcje z pewnością zostaną z nami na długo, jednak najlepiej będziemy wspominać wspólnie spędzony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *