Wybory do Samorządu Uczniowskiego – wyniki

7 października 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie odbyło się podczas lekcji, podczas których członkowie SU rozdawali uczniom listy z kandydatami. Każdy z klasy miał prawo głosu. Można było głosować na jednego z pięciu kandydatów. Po wyborach zliczono wszystkie głosy. Wyniki prezentują się następująco:

• Bogna Błędzińska z klasy 3b123 głosy
  • Krzysztof Duś z klasy 3e113 głosy
  • Wiktoria Sadrak z klasy 2e111 głosów
  • Amelia Stępień z klasy 2d98 głosów
  • Aleksandra Gwóźdź z klasy 3e37 głosów

5 głosów było nieważnych, co oznacza, że w sumie 487 uczniów oddało swój głos. Najwięcej głosów zdobyła Bogna Błędzińska z klasy 3b, co oznacza, że zostaje ona przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.

Pomimo że klasa 3a nie wystawiła żadnego kandydata, to jednak z przyjemnością wzięliśmy udział w głosowaniu. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i wszystkim kandydatom na to stanowisko!