Dzień otwarty

W piątek 19 kwietnia w naszej szkole  odbył się Dzień Otwarty, który przyciągnął licznych przyszłych uczniów. Była to doskonała okazja, aby zapoznać się z naszą szkołą, jej ofertą edukacyjną oraz atmosferą panującą w murach LO 1. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym powitaniem na sali gimnastycznej. Po oficjalnym powitaniu, przyszli uczniowie rozpoczęli zwiedzanie szkoły. Przewodnikami byli obecni uczniowie, którzy z entuzjazmem opowiadali o swoich doświadczeniach oraz oprowadzali gości po różnych salach lekcyjnych. Goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej klasie oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami o programie nauczania i dodatkowych aktywnościach. Dzień Otwarty był pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Zarówno przyszli uczniowie, jak i ich rodzice, mieli możliwość bliższego poznania naszej szkoły, jej oferty edukacyjnej oraz codziennego życia.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych! Czekamy na Was w LO1!