FESTIWAL TEATRÓW KLASOWYCH

27 marca 2019r. z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w naszej szkole odbył się Festiwal Teatrów Klasowych. Każda z klas naszej szkoły miała za zadanie przygotować przedstawienie opierające się na temacie,który wcześniej wylosowała. Naszym tematem przewodnim był utwór Edwarda Stachury- ,,Kim właściwie była ta piękna pani”. Dzięki wspaniałej obsadzie jakimi byli Daria Śliwa, Luiza Rydzowska ,Mateusz Banasik oraz Jakub Nowak zajęliśmy drugie miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *