Projekt Ekologiczny cz.1

20 marca w ramach projektu ,,Pamiętajcie o Ogrodach” gościliśmy przedstawicielki firmy Celsium i uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. ,,Obrońców Westerplatte”. Celem tego projektu jest budzenie w młodzieży postaw proekologicznych a także kształtowanie świadomości ekologicznej. Nasza klasa pod kierunkiem Pani Moniki Moskal przygotowała przedstawienie w którym zaprezentowała swoje sposoby walki ze smogiem. Natomiast uczniowie szkoły Podstawowej nr.6 zaprezentowali problemy ze smogiem typowego wielkiego miasta. Oba przedstawienia wszystkim się bardzo podobały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *