Dzień otwarty w I LO

21.04.2023 o godzinie 16:00 odbył się Dzień Otwarty w naszym liceum.

Była to wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z naszą szkołą oraz poznać naszych nauczycieli i uczniów. Podczas tego wydarzenia ósmoklasiści mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zobaczyć sale lekcyjne, sale specjalistyczne oraz poznać bogatą ofertę edukacyjną naszej placówki.

Nasza klasa z racji profilu zaangażowała się w przeprowadzanie doświadczeń z chemii i biologii.

W trakcie Dnia Otwartego odbyły się również różnorodne pokazy, konkursy oraz prezentacje przygotowane przez naszych uczniów, dzięki czemu mieliście okazję zobaczyć, jak wygląda praca w naszej szkole na co dzień.

Serdecznie zapraszamy  wszystkie osoby zainteresowane podjęciem nauki w naszym liceum.  Byłoby nam niezwykle miło, jeśli zdecydujecie się wybrać naszą szkołę. Napewno nie pożałujecie!