Dzień Otwarty Jedynki

Dzień otwarty w JEDYNCE był pełen różnorodnych atrakcji i aktywności, które wzbudzały ciekawość i zachęcały do odkrywania nowych obszarów nauki. Wśród prezentacji znalazły się fascynujące eksperymenty fizyczne oraz warsztaty chemiczne i biologiczne, które inspirują naszych uczniów do zgłębiania tajemnic przyrody. Dodatkowo, konkursy matematyczne i językowe stworzyły emocjonującą rywalizację i dały możliwość wykorzystania swoich umiejętności poznawczych. Mieliśmy również przyjemność gościć Młodzieżową Radę Miasta i Młodzieżową Radę Powiatu, co wzbogaciło nasze doświadczenie o perspektywę społeczną. Na korytarzach szkolnych, harcerze z 111 Artystycznej Drużyny Harcerskiej umilali nam czas swoimi piosenkami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.