22 grudnia w kościele pw. Wszystkich Świętych odbył się Szkolny Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Różnych Językach Świata.

Podczas koncertu nasza klasa wraz z przedstawicielami 2b, 2e i 1a zaśpiewała w językach: francuskim, niemieckim i polskim, jedną z najpopularniejszych kolęd świata – „Cichą noc”.

Mieliśmy również okazję wysłuchać największych świątecznych hitów i najpiękniejszych kolęd, takich jak: „Mario, czy już wiesz?”, „Last Christmas” oraz „Gdy śliczna Panna”.

W kościele odbyło się także przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy ze 111 ADH.

Dziękujemy wszystkim organizatorom oraz wykonawcom, którzy wprowadzili nas w bożonarodzeniowy klimat.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!