W naszej klasie odbyła się wigilia klasowa, podczas której panowała bardzo miła i świąteczna atmosfera. Mieliśmy naprawdę dobre jedzonko, którym wszyscy chętnie się częstowali. Spędziliśmy też czas na wspólnej zabawie – graliśmy w UNO i różne quizy, co wywołało sporo śmiechu i rywalizacji. Nie zabrakło również śpiewania kolęd, dzięki czemu mogliśmy poczuć prawdziwy, świąteczny klimat. To był bardzo udany dzień, który jeszcze bardziej zintegrował naszą klasę.


