Wigilia

W naszej klasie odbyła się wigilia klasowa, podczas której panowała bardzo miła i świąteczna atmosfera. Mieliśmy naprawdę dobre jedzonko, którym wszyscy chętnie się częstowali. Spędziliśmy też czas na wspólnej zabawie – graliśmy w UNO i różne quizy, co wywołało sporo śmiechu i rywalizacji. Nie zabrakło również śpiewania kolęd, dzięki czemu mogliśmy poczuć prawdziwy, świąteczny klimat. To był bardzo udany dzień, który jeszcze bardziej zintegrował naszą klasę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *