Turniej darta

Dziś w naszym liceum odbył się pierwszy turniej w darta. Aż 14 dwuosobowych drużyn wzięło udział w zaciętej rywalizacji. Rozgrywkom towarzyszyła przyjazna, sportowa atmosfera, ale też wiele emocji. Po raz kolejny reprezentantom naszej klasy udało się zwyciężyć, a nawet zająć dwa miejsca na podium. Igor Bryśkiewicz i Igor Zięba z łatwością pokonali przeciwników, natomiast Kamil Ćwik i Wiktor Nowak również zaprezentowali wysoki poziom i zajęli 3 miejsce. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się podjąć to wyzwanie i liczymy na kolejne zawody w przyszłym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *