Przejście na zdalne nauczanie

7 grudnia 2021 roku z powodu wykrycia przypadku zakażenia koronawirusem u jednej z naszych koleżanek klasa 2A1 przeszła na nauczanie zdalne. O tym, że nie przyjdziemy do szkoły przez co najmniej tydzień dowiedzieliśmy się od pana wicedyrektora Bohdana Izaka, który jednocześnie wysłał nas do domów. Z tego powodu przepadły nam lekcje WOS-u i biologii, a niektórym – także i zajęcia WF-u. Ze względu na ryzyko zakażenia musieliśmy pójść na tygodniową kwarantannę, podczas której osoby niezaszczepione są zmuszone do siedzenia w izolacji.

Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że podjęto decyzję o przejściu całej szkoły na nauczanie zdalne od 8 do 22 grudnia 2021 roku. Wtedy ogłoszono również, że na terenie całego kraju od 20 grudnia do 10 stycznia zostanie wprowadzona nauka zdalna.

Lekcje odbędą się, tak jak już miało to miejsce wcześniej, przez platformę Teams.