Przygotowania do Końca Roku Szkolnego

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc w kalendarzu każdego ucznia- jest to czas wzmożonego wysiłku, ostatnich starań o dobre oceny i oczekiwania na wystawienie końcowych wyników. W tym roku wystawienie ocen odbędzie się 12 czerwca, co oznacza, że pozostało już niewiele czasu na poprawę wyników i przygotowania do zasłużonego letniego odpoczynku. Po wystawieniu ocen, przed uczniami jeszcze kilka dni zajęć szkolnych, podczas których będą mieli okazję podsumować rok szkolny, wziąć udział w szkolnych wydarzeniach i przygotować się do uroczystego zakończenia roku. Czekają na nas apele, podziękowania i rozdanie świadectw. Życzymy wszystkim uczniom powodzenia w tych ostatnich dniach, satysfakcji z osiągniętych wyników oraz radosnego oczekiwania na zbliżające się wakacje.