Sukcesy literackie

Osiągnięcia literackie uczniów „Jedynki” 24 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Starachowicach odbył się finał XIV Olimpiady Literackiej „Bądź w domu, bądź tym, kim jesteś”. Z radością informujemy, że dziewięciu uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Laureatki w kategorii Gimnazjum – Iga Poliszczuk i Joanna Walendzik z klasy II e1, Kinga Śmigielska, Magdalena Białach, Amelia Kozłowska i Bernadetta Lefek z klasy III a1. Uczniowie przygotowują się do konkursu pod kierunkiem nauczycielki Beaty Berlewicz. Zwyciężyły w tej kategorii: Anna Janaszek i Hanna Zwierz z klasy IIa1, przygotowane przez p. Monikę Moskal. Zwyciężczynią kategorii Liceum – Proza została Julia Łaszewicz z klasy Ic, która przygotowuje się do konkursu pod okiem Agnieszki Pawelec.