Święto Niepodległości – 11 listopada

10 listopada w naszej szkole odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej z okazji obchodów 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada.

Konkurs podzielony był na 2 kategorie: klasy 1-2, 3-4. W pierwszej z nich do zdobycia była niepytajka z HITu, a w drugiej – z Historii. Rywalizacja była zacięta jednak jury w składzie: Pani Ilona Traczyk, Pani Ewa Ragan oraz Pan Paweł Zieliński musiało wyłonić zwycięzców.

Jako wiceprzewodnicząca współprowadziłam uroczystość

Okazało się to niezwykle trudne dlatego wyłoniono nie tylko zwycięzców. Wręczono również wyróżnienia indywidualne i klasowe.

Zdjęcie pochodzi z profilu Naszego Liceum na Instagramie 🙂

Niestety Mojej klasie – 3D nie udało się stanąć na podium, jednak mimo wszelkich przeciwność losu wszyscy stawiliśmy czoła wyzwaniu (tak, klasa liczy 14 uczniów 😉 ).

Klasa 3D <3

Mimo wszystko gratuluję wszystkim którzy wzięli udział w konkursie – a w szczególności wszystkim nagrodzonym na czele ze zwycięzcami. 🙂