Dzień otwarty

21 Kwietnia w naszej szkole odbył się dzień otwarty na którym można było zobaczyć wiele ciekawych rzeczy organizowanych przez uczniów z całej szkoły.
Uczniowie naszej klasy podczas tego wydarzenia zajmowali się wieloma różnymi zadaniami, takimi jak prowadzenie sali o tematyce języka angielskiego w której organizowali różne gry oraz quizy. Niektórzy także wzięli w swoje ręce salę historyczną w której rozmawiali z odwiedzającymi o różnych ciekawych wydarzeniach historycznych. Osoby uzdolnione muzycznie występowały na głównym przedstawieniu, które otwierało całe wydarzenie.
Mam nadzieję że każda osoba która zdecydowała się przyjść na nasze dni otwarte nie żałowała spędzonego tam czasu i będzie go miło wspominać.