Halloween w LO1

30 października w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Halloween. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zapewnił nam szereg atrakcji – kiermasz słodkości i drobnych, tematycznych upominków przygotowanych przez naszych uczniów, ściankę do zdjęć oraz konkurs na najstraszniejsze przebrania, w którym triumfowali Julia Myszka, Jakub Gawlik i Lena Sikora. Szkolne korytarze wypełniła pełna grozy, ale też ciepła i przyjazna atmosfera. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zostały przekazane na szczytny cel. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za kolejny świetnie zorganizowany szkolny event!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *