30 października w naszej szkole odbyły się coroczne obchody Halloween. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zapewnił nam szereg atrakcji – kiermasz słodkości i drobnych, tematycznych upominków przygotowanych przez naszych uczniów, ściankę do zdjęć oraz konkurs na najstraszniejsze przebrania, w którym triumfowali Julia Myszka, Jakub Gawlik i Lena Sikora. Szkolne korytarze wypełniła pełna grozy, ale też ciepła i przyjazna atmosfera. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zostały przekazane na szczytny cel. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za kolejny świetnie zorganizowany szkolny event!



