II KONFERENCJA SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

Członkowie SU JEDYNKI, wraz z opiekunem Katarzyną Serafin, mieli przyjemność wziąć udział w II Konferencji Samorządów Uczniowskich Województwa Świętokrzyskiego, która odbyła się w Kielcach. Organizatorami spotkania byli: Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego oraz Wojewoda Świętokrzyski, a wśród prowadzących warsztaty znaleźli się członkowie MRM Starachowice i jednocześnie uczniowie naszej szkoły – Julia Łaszewicz, Iga Poliszczuk, Klaudia Chamera, Wiktoria Derlatka i Bartek Gawlik, oraz radny Sejmiku – Bartek Przesłański.

Uczestnicy konferencji wzięli udział w panelach dyskusyjnych oraz warsztatach, podczas których wymieniali się doświadczeniami oraz poszerzali swoje kompetencje. ????????????